FELANMÄLAN:
Tele: 08-676 06 06
E-post: felanmalan@redab.nu

Fastighetsförvaltning inom
Stockholm, Uppsala & Roslagen

Erbjuder professionell teknisk och ekonomisk förvaltning av fastigheter så att de sköts, underhålls och utvecklas efter Era intentioner.
Vi tar gärna ansvar för Ert fastighetsbestånd och erbjuder förvaltningsavtal efter de behov just ni har.

Kontakta oss

Vi är Roslagens Energi- & Driftteknik AB
 

Jan Pettersson
Vd

Tel: 0176 - 767 64
E-post: jan.pettersson@redab.nu
 
Magnus Nygren
Platschef

Tel: 0176 - 767 63
E-post: magnus.nygren@redab.nu
Jimmy Lindgren
Platschef Täby

Tel: 0176 - 767 65
E-post: jimmy.lindgren@redab.nu
 

Martin Lewell
Projektledare

Tel: 070-944 65 79
E-post: martin.lewell@redab.nu

 

Peter Tillman
Ansvarig Badvattendrift/tekniker

Tel: 070-944 65 71
E-post: peter.tillman@redab.nu

 

Olle Pettersson
Platschef Norrtälje

Tel: 0176-27 91 85
E-post: olle.pettersson@redab.nu

Stellan Törner
Ekonomichef

Tel: 0176-767 61
E-post: stellan.torner@redab.nu
Camilla Furuskog
Ekonomiförvaltare

Tel: 0176-27 91 82
E-post: camilla.furuskog@redab.nu
Kristina Lundberg
Ekonomiadministration

Tel: 0176-767 62
E-post: kristina.lundberg@redab.nu

Besöks- och fakturaadress:

Roslagens Energi- & Driftteknik AB
Stockholmsvägen 26
761 43 Norrtälje
Karta »

Org.nr: 556359-2327

Telefon: 0176-767 60
E-post: info@redab.nu
Web: www.redab.nu
Fax 0176-127 25

Driftkontor Täby:
Roslagens Energi- & Driftteknik AB
Prästgårdsvägen 47
187 75 Täby
Karta »



 

 

Webbdesign och system av West Art Communication AB